Wszystkie wydarzenia

kwi 10

XXXIV Konferencja Naukowa

Rośliny  Oleiste
– postępy w genetyce, hodowli, technologii i analityce lipidów

10–11.04.2018 r. Poznań

w Centrum Kongresowym IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a

organizowana przez

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział w Poznaniu

paź 06

Już 29 września dla studentów niestacjonarnych, a 2 października dla stacjonarnych rozpocznie się nowy rok akademicki.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego zaplanowana została na dzień 6 października. Odbędzie się w Biocentrum, przy ul. Dojazd 11 o godz, 11.oo.

wrz 30

Zawody Wędkarskie o puchar Dyrektora Zakładu Doświadczalnego Technologii Produkcji Pasz i Akwakultury w Muchocinie

wrz 29

Ponad 360 naukowców z naszego Uniwersytetu przygotowało dla Was prawie 200 wydarzeń: gier interaktywnych, wykładów, pokazów, stoisk interaktywnych, rozgrywki sportowe i warsztaty, na których eksperymenty będą odbywać się na żywo. Wszystko to, odbędzie się na terenie 15 obiektów zlokalizowanych na terenie Uczelni.

wrz 23

Chór Akademicki CORO DA CAMERA serdecznie zaprasza na Koncerty Charytatywne na rzecz Hospicjum Palium, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Koncerty wykonane zostaną dwukrotnie:

• sobota 23.09.2017 - godz. 19.00
    Bazylika Archikatedralna p.w. św. Piotra i Pawła
  • niedziela 24.09.2017 - godz. 15.00
    Fara Poznańska

Wykonawcami dzieła Karla Jenkinsa będą:

wrz 20

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w LXXXII Krajowym Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt: "NOWOCZESNA HODOWLA A DOBROSTAN ZWIERZĄT".

Organizatorem jest Poznańskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego oraz  Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

wrz 18

Prowadzącymi zajęcia są pracownicy Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu (m. in. prof. dr hab. H. Jeleń, prof. dr hab. R. Zawirska-Wojtasiak, dr hab. M. Majcher), zajmujący się różnymi aspektami analityki związków zapachowych i analizą sensoryczną.

ZAKRES WYKŁADÓW

wrz 13

W dniach 13-17 września w Rudnie koło Wolsztyna Konwent Samorządu Studentów  Uniwersytetu Przyrodniczego zorganizował spotkanie integracyjne połączone ze szkoleniem. Jest jeszcze szansa na zgłoszenie uczestnictwa w tym integracyjnym spotkaniu pierwszoroczniaków. Wszelkie informacje nt. wyjazdu zamieszczone pod adresem https://www.facebook.com/uniwersytet.przyjemnosci

Rzecznik prasowy UPP

wrz 11

Salon Maturzystów już po raz jedenasty organizowany jest w 16 miastach akademickich. Jest znaczącą w kraju imprezą o charakterze informacyjno-edukacyjnym, a głównym jej adresatem jest młodzież klas maturalnych, którzy przygotowują się do najważniejszego w życiu egzaminu oraz rekrutacji na wymarzone studia.

Dla odwiedzających przygotowane są ekspozycje i stoiska informacyjne szkół wyższych, prezentacje uczelni, spotkania warsztatowe, prezentacje najbardziej efektywnych metod nauczania czy radzenia sobie z maturalnym stresem.

wrz 10

Tematyka konferencji obejmuje najnowsze osiągnięcia biometrii, statystyki matematycznej, zastosowania metod matematycznych i statystycznych w rozwiązywaniu problemów biologicznych,  planowanie i analizę
eksperymentów.

Bliższe informacje znajdują się na stronie http://www.cb47.pl/.