Sierpień 2017

kwi
kwi/10 09:00 - kwi/11 14:00

Centrum Kongresowe IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a

XXXIV Konferencja Naukowa Rośliny oleiste – postępy w genetyce, hodowli, technologii i analityce lipidów

XXXIV Konferencja Naukowa

Rośliny  Oleiste
– postępy w genetyce, hodowli, technologii i analityce lipidów

10–11.04.2018 r. Poznań

w Centrum Kongresowym IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a

organizowana przez

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział w Poznaniu

wrz/20 09:00 - wrz/22 17:00

Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ul. Dojazd 11

w Collegium Maximum przy ul. Wojska Polskiego 28.

LXXXII Krajowy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt: "NOWOCZESNA HODOWLA A DOBROSTAN ZWIERZĄT".

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w LXXXII Krajowym Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt: "NOWOCZESNA HODOWLA A DOBROSTAN ZWIERZĄT".

Organizatorem jest Poznańskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego oraz  Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

wrz/18 09:00 - wrz/20 16:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu ul. Wojska Polskiego 31

Analiza związków zapachowych i lotnych żywności

Prowadzącymi zajęcia są pracownicy Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu (m. in. prof. dr hab. H. Jeleń, prof. dr hab. R. Zawirska-Wojtasiak, dr hab. M. Majcher), zajmujący się różnymi aspektami analityki związków zapachowych i analizą sensoryczną.

ZAKRES WYKŁADÓW

wrz/10 16:00 - wrz/14 14:00

Ośrodek konferencyjny SGGW "Marymont" w Kirach (około 8 km od Zakopanego).

Kiry 1, 34-511 Kościelisko

Konferencja Naukowa XLVII Międzynarodowe Colloquium Biometryczne 10-14 września 2017 r.

Tematyka konferencji obejmuje najnowsze osiągnięcia biometrii, statystyki matematycznej, zastosowania metod matematycznych i statystycznych w rozwiązywaniu problemów biologicznych,  planowanie i analizę
eksperymentów.

Bliższe informacje znajdują się na stronie http://www.cb47.pl/.

sie
sie/23 10:00

Rolnicze Gospodarstwio
Doświadczalne w Dłoni