Lutego 2018

mar/22 09:00 - mar/22 16:00

Budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej, sala 111
ul. Piątkowska 94

Światowy Dzień Wody pod hasłem "Nature for water"

Zorganizowane sesje naukowo-techniczne przybliżają studentom i naukowcom realia współczesnego rynku pracy związanego z gospodarką wodno-ściekową. Jednym z głównych celów organizacji Światowego Dnia Wody jest prezentacja ofert współpracy, w tym możliwości odbywania praktyk i staży.

W trakcie eventu zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa prof. dra hab. J.B. Lewandowskiego w Laboratorium Wodnym.

mar/22 09:00 - mar/23 14:00

Wydział Leśny
Ogród Dentrologiczny

ul. Wojska Polskiego 71 D

IX Zawody Młodych Leśników

Zawody są organizowane corocznie i sa skierowane do uczniów klas czwartych techników leśnych, pragnących kontynuować naukę na studiach leśnych. awodnicy będą zmagać się w konkurencji pilarzy, teście wiedzy leśnej oraz w biegu na orientację. Planowana liczba osób to około 30.

mar/07 08:00 - mar/09 18:00

Kolegium Cieszkowskich,
ul. Wojska Polskiego 71 c

Wystawa fotografii Krzysztofa Chomicza "Lot ku wolności"

Otwarcie wystawy w dniu 7 marca 2018 roku  o godzinie 17.00 w holu Kolegium Cieszkowskich, ul. Wojska Polskiego 71 c. Wystawę można oglądać od 7 do 9 kwietnia 2018 r. w godz. od 8.00 do 20.00. Wstęp wolny.

"Lot ku wolności" jest 14 wystawą autora. Krzysztof Chomicz ostatnio coraz częściej zamienia aparat fotograficzny na kamerę filmową. Obecnie realizuje on serial przyrodniczy dla stacji NC+ Planete.

lut
lut/22 18:00

Nieszpory odbędą się w Bazylice Archikatedralnej w Poznaniu

Arcybiskup Metropolita Krakowski zaprasza na Nieszpory