Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Druga edycja Forum Rolników i Agrobiznesu 22.11.2017 w Poznaniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Druga edycja Forum Rolników i Agrobiznesu 22.11.2017 w Poznaniu

lis
lis/22 08:00 - lis/22 16:00

Sala Ziemi MTP

ul. Głogowska 18

WPR to najbardziej współna, choć już niejednolita dla wszystkich polityka unijna. Jej przyszły kształt zadecyduje o "być albo nie być" dla wielu gospodarstw. O przyszłości WPR będzie można podyskutować w Poznaniu 22 listopada br. w Sali Ziemi.

Przyszły kształt polityki rolnej w Unii będzie miał decydujący wpływ na dochody każdego gospodarstwa. Wszystkich zainteresowanych polskim rolnictwem, organizator konferencji Top agrar polska, zaprasza do wspólnej wymiany doświadczeń.

Forum będzie doskonałą okazją do zadania pytań i uzyskania odpowiedzi na wszelkie tematy dotyczące rozwoju rolnictwa i poszczególnych sektorów. Będzie też mozna podczas spotkania przeanalizować  możliwe scenariusze wprowadzenia nowej Wspólnej Polityki Rolnej. W sesjach tematycznych dyskusje dotyczyć bedą wyzwań dla praktyki na najbliższe lata, a takze wzmacniania konkurencyjności polskiego rolnictwa i umacniania naszej pozycji eksportowej.

W sesjach satelitarnych wśród prelegentów znalezli się pracownicy naszego Uniwersytetu - prof. dr hab. Piotr Goliński z Katedry Łąkarstwa i Krajobrazu Przyrodniczego,  dr Łukasz Sobiech z Katedry Agronomii oraz dr Debastian Smulski z Instytutu Weterynarii.

Więcej informacji na temat wydarzenia

Żródło: www.topagrar.pl