Kwietniowe wydarzenia artystyczne w Kolegium Rungego

na kwietniowe wydarzenia artystyczne

na SCENIE KOLEGIUM RUNGEGO

21.04.2018 godz.18.30

Usłyszeć można pierwszy koncert naszej

Orkiestry UNIWERSYTECKIEJ

Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

„WIOSENNIE I POGODNIE NA SMYCZKI I WOKALNIE”

Wiosenny powiew lekkości smyczków z dodatkiem pięknych głosów i komentarzem przeniosą Państwa do świata dawnych wieków, drobnej intrygi miłosnej, pięknych czasów gdy królował wiedeński walc, aż do czasów współczesnych inspirowanych muzyką mistrzów Baroku. To wszystko w przeciągu jednej godziny, w pięknej scenerii Sceny Kolegium Rungego.

Wyjątkowy koncert, wyjątkowej orkiestry pod dyrekcją Maestro Mateusza MJ Sibilskiego z równie wyjątkowym programem w którym orkiestra wykona Divertimento D KV 136 W. A. Mozarta,
Concerto Grosso al anticol Andrzeja Koszewskiego, dwa utwory Piotra Czajkowskiego :
Serenada na smyczki C - dur op. 48 i walca ze suity Dziadek do Orzechów.  W programie usłyszeć można również wybrane arie operowe z opery „Wesele Figara” W. A. Mozarta w wykonaniu solistek: Agnieszki Bołzan – sopran i Marceliny Górskiej- mezzosopran.

_____________________________________________

22.04.2018 godz.18.30

„O MAMMA MIA”

Scena muzyczna Teatr PULS zaprasza na cieszące się wyjątkowym powodzeniem  show w nowej odsłonie pt.: „O MAMMA MIA” oparte na filmowej wersji musicalu „Mamma Mia”. Usłyszeć i zobaczyć można utwory zespołu ABBA w oryginalnej wersji językowej, w pełnej choreografii z narracją w języku polskim. Usłyszymy utwory: „Mamma mia”, „Money, money”, „Our Last Summer”, „Honey, honey”, „Fernando”, „Waterloo”, „S.O.S“, „The Winner Takes It All“,“Say I Do”, „Does Your Mother Know”, „Dancing Queen”, „Voulez-vous”.

Występują: Anna Maria Antkowiak-Podolańczuk, Magdalena Nowaczyk, Jakub Kociński,
Adam Emil Szukała

Muzyka: Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Stig Anderson

Scenariusz i kierownictwo artystyczne: Paweł Antkowiak