Poznańskie Dni Zwierząt Egzotycznych

Maj/19 10:00 - Maj/20 16:00

Biocentrum, ul. Dojazd 11

Zapraszamy na VI edycję Poznańskich Dni Zwierząt Egzotycznych, w ramach których odbędzie się VIII Wystawa Zwierząt Egzotycznych w dniach 19-20 maja 208 r. w godz. 10.00 - 16.00.

Poznańskie Dni Zwierząt Egzotycznych (PDZE) na stałe wpisały się w kalendarz imprez zoologiczno-edukacyjnych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jest to największa impreza niekomercyjna w naszej Alma Mater, organizowana przez studentów oraz doktorantów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach. Tegoroczna wystawa, odbędzie się 19-20 maja w Budynku Biocentrum przy ul. Dojazd 11. Przewiduje się ekspozycję ponad 150 gatunków fauny prezentowanej przez licznych wystawców. Oprócz wszystkim znanych egzotycznych gryzoni odwiedzający będą mogli podziwiać piękno licznych odmian barwnych gadów, płazów czy stawonogów. Podtrzymując tradycję wystawy, organizatorzy chcąc poszerzać wiedzę z zakresu biologii, hodowli, jak i ekologii. Ponadto, zachęcać młodych przyrodników do poznawania fascynującego świata zwierząt z innej perspektywy. Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną spędzić weekend w nietypowy sposób, w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Wstęp na Poznańskie Dni Zwierząt Egzotycznych jest darmowy.

mgr inż. Bartosz Kierończyk

Zapraszamy do współpracy wszystkich hodowców i osoby zainteresowane tą tematyką.

Więcej informacji wkrótce na    FB