Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uroczystość promocji doktorskiej i wręczenia dyplomów doktora ... | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uroczystość promocji doktorskiej i wręczenia dyplomów doktora ...

lis
lis/17 10:00

Biocentrum, ul. Dojazd 11

Uroczystość promocji doktorskiej i wręczenia dyplomów doktora i doktora habilitowanego oraz odznaczeń i medali uczelnianych w dniu 17 listopada 2017 r.

Uroczystość odbędzie się 17 listopada 2017 r. o godz. 1000 (piątek) w sali Biocentrum przy ul. Dojazd 11 z udziałem przedstawicieli wszystkich wydziałów.

Podczas uroczystości pracownicy, emerytowani pracownicy Uczelni oraz osoby zasłużone dla Uniwersytetu zostaną uhonorowane odznaczeniami państwowymi i medalami uczelnianymi.

Dyplomy i gratulacje odbiorą doktorzy habilitowani i doktorzy, którzy uzyskali stopnie naukowe w roku akademickim 2016/17.

Mapa dojazdu znajduje się poniżej w "Powiązanych materiałach".