Wszystkie wydarzenia

kwi 10

XXXIV Konferencja Naukowa

Rośliny  Oleiste
– postępy w genetyce, hodowli, technologii i analityce lipidów

10–11.04.2018 r. Poznań

w Centrum Kongresowym IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a

organizowana przez

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział w Poznaniu

wrz 20

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w LXXXII Krajowym Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt: "NOWOCZESNA HODOWLA A DOBROSTAN ZWIERZĄT".

Organizatorem jest Poznańskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego oraz  Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

wrz 18

Prowadzącymi zajęcia są pracownicy Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu (m. in. prof. dr hab. H. Jeleń, prof. dr hab. R. Zawirska-Wojtasiak, dr hab. M. Majcher), zajmujący się różnymi aspektami analityki związków zapachowych i analizą sensoryczną.

ZAKRES WYKŁADÓW

wrz 10

Tematyka konferencji obejmuje najnowsze osiągnięcia biometrii, statystyki matematycznej, zastosowania metod matematycznych i statystycznych w rozwiązywaniu problemów biologicznych,  planowanie i analizę
eksperymentów.

Bliższe informacje znajdują się na stronie http://www.cb47.pl/.

wrz 04

Zajęcia będą prowadzone nie tylko przez zespół Laboratorium, ale również przez pracowników Katedry Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności, Katedry Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt oraz Zakładu Fermentacji i Biosyntezy UPP.

Szkole patronuje International Society of Nutrigenetics and Nutrigenomics.

sie 23

Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Katedra Genetyki i Hodowli Roślin w imieniu Konsorcjum PolSoja

mają zaszczyt zaprosić na