Ogłoszenia

Ogólnopolska Konferencja Naukowa i Konkurs Młodych Inżynierów – MECHATRON

Zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów kierunków technicznych do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej i Konkursie Młodych Inżynierów - Mechatron. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24- 25 Maja na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego​.

Celem wydarzenia jest przedstawienie oraz zapoznanie się z pracami i osiągnięciami badawczymi młodych inżynierów z naszego kraju oraz docenieniem ich badań i projektów przy znamienitym gronie ludzi świata nauki i biznesu.

Wydawania kart abonamentowych

Dział Gospodarczy i Zaopatrzenia UPP, uprzejmie informuje, że wydawanie kart abonamentowych z ważnością do 31 października br, odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godz. od 13.00 - 14.00, oraz w sobotę 7 kwietnia br w godz. 7.30 – 12.00.

 

 

Podstawą wydania będzie:

wypełniony nowy wniosek o wydanie karty abonamentowej z uwzględnieniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zwrot dotychczasowej karty okazanie ważnej legitymacji studenckiej.

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów „OMatKo!!!”

Obok młodych matematyków, prezentujących swoje wyniki badań, na konferencji pojawi się również wielu specjalistów i przedstawicieli wiodących na rynku firm, takich jak McKinsey & Company oraz Aviva. Organizatorzy, oprócz prawdziwej matematycznej uczty, zapewniają także dobrą zabawę - m.in. poprzez loterię łamigłówek czy wieczorną integrację. Na „OMatKo!!!” możesz zachwycić wszystkich teoretycznym lub praktycznym obliczem matematyki, wygrywając przy tym atrakcyjne nagrody - wystarczy, że wygłosisz referat albo stworzysz matematyczny plakat.

10. Tydzień Mózgu w Poznaniu

Zapraszamy na spotkania w ramach 10. Tygodnia Mózgu w Poznaniu. Przygotowaliśmy dla Państwa 10 wykładów oraz koncert, który odbędzie się zaraz po poniedziałkowych wykładach w sali Dużej Ośrodka Nauki PAN.

Zarezerwujcie Państwo swój czas w dniach 12-16 marca 2018 r.
codziennie od godz. 17.00 do 19.00, a w poniedziałek do godz. 20.00. 

KURS JĘZYKOWY

JĘZYK ANGIELSKI:   mgr Alina Nurczyk, mail:  anurczyk@up.poznan.pl

Poziom: średnio-zaawansowany

Grupa: minimum 15- osobowa

Cena kursu 20 godzinnego wynosi 120 złotych (10 spotkań).

Tematyka języka ogólnego –General English

 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy, 2 godziny lekcyjne 15.00 – 16.30  aż do wyczerpania godzin – luty, marzec, kwiecień, maj 2018.

Konkurs na najlepszą pracę naukową o tematyce konopnej

HemPoland Sp. z o. o.  jest liderem branży przetwórstwa konopi włóknistych w Polsce, a jej podstawowym obszarem działalności jest produkcja ekstraktów z konopi włóknistych.

Udział w konkursie to unikalna szansa na zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży u boku czołowych europejskich ekspertów w tej dziedzinie!

Dowiedz się więcej na stronie konkursu:

 

Parking UPP przy ul. Wołyńskiej.

Zasady korzystania od dnia 01.09.2017 r z miejsc postojowych na parkingu uczelnianym niestrzeżonym  przy ul. Wołyńskiej.

Parking przeznaczony jest do nieodpłatnego korzystania przez pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wg następujących zasad:

KOMUNIKAT BHP I OP

Inspektorat BHP i OP Uniwersytetu Przyrodniczego uprzejmie informuje, że w dniach 15.05.18 (wtorek) oraz 25.05.18 (czwartek) godz. 9:00 do 14:00 odbędą się jednodniowe instruktaże dla pracowników Uczelni, w grupach 16-osobowych, z udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Instruktaże prowadzić będzie Pani mgr Jolanta Przytuła. Miejsce szkolenia: DS. ”Przylesie” ul. W. Polskiego 85 P-ń., Pracownia Katedra Technologii Gastronomicznej i Żywności Funkcjonalnej.

Nagroda AgroBioTop

Kandydatami do AgroBioTop - i nagrody pieniężnej 5 000 Euro - mogą̨ być uczeni ze stopniem doktora, jak również doktoranci. Kandydatury można zgłaszać od 16.04 do 15.08, zaś ogłoszenie laureata nastąpi 10 grudnia br. podczas gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Konkurs Minatura

Wnioski do konkursu MINIATURA 2 z uwagi na charakter naboru ciągłego należy składać w okresie od 17 kwietnia do 31 grudnia 2018 roku.

 

W trosce o jakość składanych projektów, szczególnie pod względem spełniania wymogów formalnych proszę o konsultowanie wniosków i terminowe przekazywanie dokumentów do Działu Nauki.

 

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą

prof. dr hab. inż. Krzysztof Szoszkiewicz

 

 

W Dziale Nauki należy złożyć:

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W NEGOCJACJACH W SPRAWIE SPRZEDAŻY NASTĘPUJĄCEJ NIERUCHOMOŚCI

LOKALIZACJA: Muchocin, gm. Międzychód, obręb Muchocin, woj. wielkopolskie

POWIERZCHNIA: działki nr:  35, 36, 37, 41, 40/7, 63/4, 63/13 o łącznej pow. 43,5153 ha

FORMA KORZYSTANIA: prawo własności, KW PO2A/00039855/6

OBCIĄŻENIA NIERUCHOMOŚCI: umowa dzierżawy z prawem pierwokupu dzierżawcy

CENA WYWOŁAWCZA: 1.523.745,84 zł brutto ( w tym 14.492,30 zł VAT od dz. nr 37 i 41)   

WADIUM: 10% ceny wywoławczej brutto

UWAGI: Nieruchomość rolna w części siedliskowej, zabudowana budynkami i budowlami do produkcji zwierzęcej.

PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NASTĘPUJĄCYCH NIERUCHOMOŚCI

LOKALIZACJA: Baranowo, gm. Tarnowo Podgórne, obręb Baranowo, woj. wielkopolskie

POWIERZCHNIA: działka nr 12/74 o pow. 0,2280 ha

FORMA KORZYSTANIA: prawo własności, KW PO1P/00222538/6

OBCIĄŻENIA NIERUCHOMOŚCI: ustanowiona służebność drogi koniecznej

CENA WYWOŁAWCZA: 204.065,05 zł netto plus 23 % VAT, tj. 251.000,00 zł brutto

WADIUM: 10% ceny wywoławczej brutto

UWAGI: Dostęp do drogi publicznej poprzez ustanowienie służebności drogi koniecznej przez część działki nr 12/80 obręb Baranowo.

Seminarium COST

Seminarium odbędzie się 18 maja 2018 r. (piątek), godz. 11.00 – 15.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (Budynek CEUE, sala nr 4.1, ul. Towarowa 55, Poznań).

Seminarium skierowane jest do osób, które są zainteresowane zdobyciem środków na działania networkingowe w ramach akcji w programie COST.

DZIAŁ PŁAC I STYPENDIÓW

W związku z powyższym składki ZUS opłacane przez zakład pracy obecnie wynoszą 19,92 %  z tego:

  • składki na ubezpieczenie emerytalne – 9,76%
  • składki na ubezpieczenie rentowe – 6,5%
  • składki na ubezpieczenie wypadkowe – 1,21%
  • składki na fundusz pracy – 2,45%.

Liga Tenisa ziemnego dla pracowników

Organizator :               Centrum Kultury Fizycznej UP Poznań

                                    Osoba odpowiedzialna za organizację dr Aleksandra Nowak

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia