Ćwiczenia - próbna ewakuacja Katedra Chemii

W dniach 24-26 października br. odbyły się ćwiczenia praktycznego sprawdzenia  warunków ewakuacji

W Katedrze Chemii UPP odbyły się ćwiczenia praktycznego sprawdzenia warunków ewakuacji.

W ćwiczeniach udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 z Piątkowa. Pozorowane działania ewakuacyjne dla studentów i pracowników oraz zapoznanie się z obiektem przez ratowników są najlepszą metodą  na poprawę naszego bezpieczeństwa.  Podziękowania dla ratowników i dowódcy st.kap. Krzysztofa Bugajaka za zaangażowanie i udział w ćwiczeniach złożyli pracownicy Katedry Chemii oraz Inspektoratu BHP i OP.

Fot Robert Filas