Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Festyn Zdrowotny organizowany przez  Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania. | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Szanowni Państwo, informuję, że w dniu 24.06.br. w godz. 13.00-19.00 na Ostrowie Tumskim w Poznaniu (ul. Lubrańskiego) odbędzie się festyn "Poznań dla zdrowia i rodziny - Bądźmy razem" organizowany przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania. Na stoisku Instytutu Żywienia Człowieka i Dietetyki UPP będą dostępne indywidualne konsultacje z dietetykami oraz konkursy rysunkowe dla dzieci.

Serdecznie zapraszam,

dr hab. Agata Chmurzyńska