Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Inauguracja anglojęzycznych studiów doktoranckich na UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Inauguracja anglojęzycznych studiów doktoranckich na UPP

Nieustannie zwiększa się liczba studentów na  anglojęzycznych studiach doktoranckich (PULS PhD Studies) w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Podczas niedawnej uroczystej inauguracji i ślubowało 12 studentów z tegorocznego naboru.

W uroczystej inauguracji połączonej ze ślubowaniem i wręczeniem indeksów uczestnikom PULS PhD Studies wzięli udział dziekani wydziałów, opiekunowie naukowi doktorantów oraz ich promotorzy. Zwiększające się z roku na rok zainteresowanie tymi studiami jest wynikiem naukowców, którzy swym autorytetem przyciągają chętnych do kontynuowania nauki w naszej uczelni na trzecim etapie kształcenia. Pomocne są również anglojęzyczne studia magisterskie oraz wszechobecny … internet, spełniający rolę reklamy naszej Alma Mater.

Po ślubowaniu, w trakcie uroczystej inauguracji, zaprezentowanych zostało 5 wystąpień przedstawiających dotychczasowe dokonania naukowe, uzyskane wyniki i plany naukowe kandydatów do uzyskania stopnia doktora.

Rzecznik prasowy UPP