Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Katedra Biochemii i Biotechnologii laureatem EuroSymbolu Innowacji 2017 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Katedra Biochemii i Biotechnologii laureatem EuroSymbolu Innowacji 2017

W ostatnich tygodniach Katedra Biochemii i Biotechnologii - Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, otrzymała kolejne wysokie wyróżnienie. Tym razem redakcje „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego” – niezależnych  dodatków do Dziennika Gazety Prawnej   oraz do  dziennika Rzeczypospolita uhonorowały Katedrę kierowaną przez prof. dr. hab. Ryszarda Słomskiego nagrodą EuroSymbol Innowacji 2017.

Przyznanie tej prestiżowej, przyznawanej od 5 lat, nagrody jest zaliczeniem innowacyjnych dokonań naukowo-badawczych prowadzonych w  Katedrze Biochemii i Biotechnologii do najbardziej twórczych podmiotów funkcjonujących w różnych sferach życia publicznego.

Uroczysta gala wręczenia nagród laureatom tegorocznej edycji programu EuroSymbol Innowacji odbędzie się 24 listopada br. w Katowicach.

Rzecznik prasowy UPP
7 listopada 2017 r.