Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konferencja "Zastosowanie tchnologii informacyjnych w rolnictwie" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Konferencja "Zastosowanie tchnologii informacyjnych w rolnictwie"

Konferencja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w branży informatycznej i rolniczej i odbywa sie już po raz dwudziesty pierwszy. Kierowana jest do naukowców, doktorantów i studentów, jak i jednostek z branży.

Celem konferencji jest ułatwienie wymiany wiedzy utylitarnej i naukowej pomiędzy specjalistami z zakresu informatyki stosowanej, prowadzących badania i działalność dydaktyczną w rolnictwie, gospodarce leśnej i żywnościowej. Będzie ona okazją do prezentacji osiągnięć, wymiany doświadczeń i poglądów. Jest doskonałą okazją do podniesienia poziomu i zwiększenia skuteczności badań naukowych oraz kształcenia kadr w zakresie zastsowań informatyki w szeroko rozumianej gospodarce żywnościowej.

Współorganizatorem konferencji jest Instytut Inżynierii Biosystemów UPP.

Termin: 23-24 kwietnia 2018 r.

Miejsce: Hotel Daglezja, ul. Woźniaka 7, 62-035 Kórnik