Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Majowe wydarzenie artystyczne na scenie Kolegium Rungego | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Majowe wydarzenie artystyczne na scenie Kolegium Rungego

Centrum Kultury Studenckiej zaprasza  na wyjątkowe wydarzenia artystyczne na SCENIE KOLEGIUM RUNGEGO 26 maja. 2018 o godz.18.30

Koncert zespołu LA VITA ARTE:  Młodość, pasja i gorący temperament – La Vita Arte to niesamowite brzmienie inspirowane muzyką tango.

Muzycy specjalizują się w gatunku „Tango Nuevo” i „Neo Tango” tworząc również autorskie, unikatowe kompozycje. Są zwycięzcami największego konkursu gatunku "Tango Nuevo" na świecie – PIF Castelfidardo we Włoszech.

Zespół założony w 2010 r. swoją ekspresją i pomysłem muzycznym, od początku podbił serca słuchaczy nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Otwartość gatunkowa i poszukiwanie nowych środków wyrazu, powoduje niesamowite możliwości odbioru muzyki La Vita Arte. Dźwięk zespołu idealnie wypełnia zarówno gigantyczne hale widowiskowe jak i prestiżowe sale koncertowe.

Muzycy mają za sobą występy z największymi gwiazdami estrady, takimi jak: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Mieczysław Szcześniak, Andrzej Piaseczny czy Helena Vondrackova.

Z drugiej strony mieli zaszczyt wystąpić na honorowych galach z udziałem Krzysztofa Pendereckiego czy Lecha Wałęsy.

Sami mówią o sobie tak:

„Eksperymentowanie z muzyką TANGO!” - to stało się naszą obsesją i motorem napędowym wszystkich działań. Dziś gramy, tworzymy, wnikamy w świat kultury chcąc także wnieść cząstkę siebie”

La Vita Arte to mieszanka muzyczna, która zaskoczy każdego!!!

Skład zespołu :

Michał Główka- Accordion/Bandoneon

Kuba Czechowicz- Violin

Marek Dolecki- Piano

Marcin Antkowiak- Double Bass

BILETY zakupić można na platformie internetowej TIXER :

Dla pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego bilety w specjalnej cenie BILETY - La Vita Arte

Paweł Antkowiak