Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Ogłoszenie o postępowaniu na wybór podmiotu prowadzącego żłobek | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Ogłoszenie o postępowaniu na wybór podmiotu prowadzącego żłobek

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wybór podmiotu prowadzącego żłobek, usytuowanego w przyziemiu budynku przy ul. Wojska Polskiego 79 w Poznaniu.

Oferty w zamkniętych kopertach opatrzonych napisem: „Oferta na wybór podmiotu prowadzącego żłobek” należy składać w terminie do 20 października 2017 roku do godz. 14:00 w Sekcji ds. Gospodarki Nieruchomościami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, pok. 408 i 409.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania znajdują się w załączniku do ogłoszenia
oraz udzielane są pod numerem telefonu: (61) 8466149.