Sezon artystyczny ZPiT „Łany” w pełni

Pierwszego grudnia „Łany” wyruszają w kolejną podróż zagraniczną. Tym razem do Hagi, gdzie następnego dnia wystąpią w Gali Jubileuszowej  z okazji 25-lecia Sceny Polskiej w Holandii.

Występ zespołu „Łany” będzie głównym punktem obchodów jubileuszu Sceny Polskiej w Holandii.     W koncercie weźmie  również udział  wielu znanych polskich artystów

Po powrocie z Holandii,  jeszcze jeden w grudniu koncert. Na zaproszenie  Wojsk Lotniczych w Krzesinach „Łany”  zaprezentują specjalny świąteczny koncert w przededniu Świąt Bożego Narodzenia.  W tym celu  na salę  koncertową przeznaczony zostanie jeden z hangarów popularnych ponaddźwiękowych samolotów F-16.

Rzecznik prasowy UPP

27 listopada 2017 roku.