Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Spotkanie Polskiego Towarzystawa Nauk Ogrodniczych | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Spotkanie Polskiego Towarzystawa Nauk Ogrodniczych

Serdecznie zapraszamy na II spotkanie w 2018 roku, które odbędzie się w dniu 23 lutego (piątek) w sali ćwiczeń nr 15, w budynku Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 159. Spotkanie rozpocznie się o godz. 1215.

Oprócz spraw organizacyjnych, zaplanowano także prelekcje, które wygłoszą: prof. dr hab. Anna Gramza-Michałowska z Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu, Katedry Technologii Gastronomicznej i Żywności Funkcjonalnej pt.  Herbata (Camellia sinensis) jako źródło związków biologicznie aktywnych oraz mgr inż. Adriana Bogdanowska z Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra", Redaktor naczelna Magazynu Przyrodniczego SALAMANDRA pt. FOTOwypADY – w pogoni za światłem.

Zakończenie spotkania około godz. 1500.

dr inż. Jolanta Lisiecka
 Przewodnicząca Oddz. PTNO Poznań