Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Test baz Academic Search Ultimate i Business Source Ultimate | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Test baz Academic Search Ultimate i Business Source Ultimate

Do 31 maja 2018 r. mamy otwarty dostęp testowy do baz Academic Search Ultimate oraz Business Source Ultimate. Bazy zapewniają dostęp do pełnego tekstu ponad 13,500 aktywnych czasopism naukowych o zasięgu międzynarodowym, w większości niedostępnych w aktualnie prenumerowanych zasobach. Bazy zostały udostępnione na platformie EBSCOhost (dostęp ze strony Biblioteki, zakładka E-zasoby) i są dostępne w ramach sieci adresów IP Uniwersytetu Przyrodniczego lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych po zalogowaniu przez serwer HAN.

Dostęp z sieci Uczelni
Dostęp spoza sieci Uczelni

Więcej informacji na stronie Biblioteki.