Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uroczystość absolutoryjna dla studentów anglojęzycznych | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uroczystość absolutoryjna dla studentów anglojęzycznych

W dniu 14 marca br. w Kolegium Rungego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się absolutorium dla studentów II stopnia studiów anglojęzycznych.

W uroczystości udział wzięli: JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr hab. Jan Pikul, Prorektor ds. Studiów prof. dr hab. Cezary Mądrzak, Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz, Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach prof. dr hab. Piotr Ślósarz, Dziekan Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu dr hab. Bożena Danyluk, Dziekan Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu dr hab. Tomasz Kosiada oraz Przedstawiciel Rektora ds. Współpracy z krajami Afrykańskimi prof. dr hab. Jean Diatta. Gościem specjalnym był  prof. Michael Sadowsky z University of Minnesota.

Dyplomy odebrało 20 studentów trzech kierunków anglojęzycznych: Animal Science, specialization in Animal Production Management (Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach),  Horticulture, specialization in Plant Breeding, Seed Science and Technology (Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu) oraz Seed Science and Technology, Food Science and Nutrition (Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu). Studenci pochodzą z niemalże wszystkich kontynentów, z krajów takich jak: Bangladesz, Chiny, Ghana, Indie, Jamajka, Nigeria, Turcja, USA. Naszym absolwentom gratulujemy!

Rzecznik prasowy UPP

fot. Iwona Cieślik