Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility XIII edycja konkursu na wyróżniające się prace magisterskie i doktorskie | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

XIII edycja konkursu na wyróżniające się prace magisterskie i doktorskie

Szanowni Państwo,

Miasto Poznań organizuje XIII edycję konkursu na wyróżniające się prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach. Do konkursu mogą być zgłaszane prace z zakresu wszelkich dyscyplin i obszarów nauki obronione w latach 2015-2016. Przedmiot pracy może stanowić problematyka związana z Poznaniem lub opis rozwiązania możliwego do wdrożenia w naszym mieście. Jednym z głównych kryteriów oceny prac będzie ich utylitarny charakter.

Prace należy składać w Wydziale Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17, II piętro, p. 261 lub 265 do 15 listopada 2016r.

Formularz wniosku i regulamin konkursu na stronie www.poznan.pl/studia