Targi edukacyjne

Targi Edukacyjne 2017/2018

W 2017 roku uczestniczyliśmy w różnych imprezach targowych, które miały na celu prezentację i promocję oferty edukacyjnej uniwersytetu. Zainteresowanych studiami w naszej uczelni nie brakowało, a odwiedzający stoisko z pewnością znaleźli odpowiedź na wszystkie nurtujące ich pytania.

Gdzie byliśmy?

 

28 lutego 2017 – Chojnice

1 marca 2017 – Strzałkowo

20-21 marca 2017 – Gdańsk

24-26 marca 2017 – Poznań

30 marca 2017 – Szamotuły

3 kwietnia 2017 – Stargard

6 kwietnia 2017 - Słupsk

Targi Edukacyjne 2018/2019

Targi edukacyjne to doskonała forma komunikacji uczelni z potencjalnymi kandydatami na studia. Dzięki bezpośredniemu spotkaniu, młodzi ludzie mogą rozwiać swoje wątpliwości odnośnie studiów, dowiedzieć się jaką wiedzę i kompetencje mogą nabyć w czasie edukacji oraz jakie możliwości i szanse będą mieli na rynku pracy po ich ukończeniu.

 

Dział Marketingu i Komunikacji UPP systematycznie bierze udział w imprezach targowych, selekcjonując je według wielu istotnych kryteriów, m.in. terytorialnego, profilu szkół ponadgimnazjalnych, kierunków studiów oferowanych przez inne uczelnie.

 

Promocję oferty edukacyjnej 2018/2019 zainaugurowaliśmy udziałem w Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy we wrześniu 2017 roku.  W ubiegłym roku odwiedziliśmy także targi edukacyjne w Bydgoszczy - „Akademia Wiedzy” oraz w Słubicach - "Edukacja - Praca - Kariera" (przy silnym wsparciu Działu Studiów i Spraw Studenckich).

 

W tym roku gościliśmy już w Gorzowie Wielkopolskim na spotkaniach edukacyjnym dla licealistów. Systematycznie od początku lutego do połowy kwietnia nasza oferta edukacyjna jest promowana w trzynastu liceach w województwach: dolnośląskim, mazowieckim oraz łódzkim w ramach tzw. Akademickich Inicjatyw Edukacyjnych oraz w dwudziestu liceach ogólnokształcących w Poznaniu w ramach eventu „Studencki Poznań” . W ubiegłym roku mogliśmy swoją ofertę zaprezentować w pięćdziesięciu różnych szkołach ponadgimnazjalnych w woj. wielkopolskim w ramach akcji „Poznań przyciąga”.

Przed nami kolejne wyzwania. Już 1 br. marca będziemy gościć na Powiatowych Targach Edukacyjnych „Academus” w Chojnicach, a 2 marca na Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Sulechowie.

 

Gdzie jeszcze będziemy?

  • 19-20 marca 2018r.. – Gdańsk
  • 23-25 marca 2018r. – Poznań
  • 10 kwietnia 2018r. – Stargard
  • 11 kwietnia br.2018r. - Szczecin

 

Przygotowane przez nasz zespół stoiska wystawiennicze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a kandydaci na studia oprócz informacji dotyczącej oferty, mogą także wziąć udział w konkursie i sięgnąć po atrakcyjne nagrody lub skorzystać z profesjonalnego doradztwa zawodowego i coachingu kariery, gdzie Panie z naszego działu podpowiedzą jakie studia podjąć , aby w pełni wykorzystać swoje kompetencji i zainteresowania oraz zaplanować własną ścieżkę kariery.