Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Przyrodniczy Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował nowy rok akademicki | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Przyrodniczy Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował nowy rok akademicki

Słuchacze Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (PUTW) rozpoczęli rok akademicki 2021/2022 wykładem pt. „Mięso w diecie człowieka”, który w środę 27 października 2021r. wygłosiła prof. UPP dr hab. Bożena Danyluk – Dziekan Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu.

Cieszymy się, że zajęcia mogły się odbyć w murach Uniwersytetu. Z uwagi na obostrzenia sanitarne wymagane są zapisy, aby słuchacze spotykali się w mniejszym gronie.

Przyrodniczy Uniwersytet Trzeciego Wieku to propozycja dla osób, które ukończyły edukację lub działalność zawodową, a chcą poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać aktywność intelektualną i społeczną. Oferta zajęć jest skierowana głównie do osób, które ukończyły 50 rok życia, jednak w przypadku wolnych miejsc możliwe jest uczestnictwo również osób młodszych.

Duże zainteresowanie, którym cieszą się zajęcia PUTW jest niewątpliwie promocją Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

O kolejnych wykładach będziemy informować na bieżąco, dlatego zapraszamy do śledzenia strony Centrum Kształcenia Ustawicznego www.up.poznan.pl/cku oraz profilu PUTW na Facebooku www.facebook.com/przyrodniczyuniwersytettrzeciegowieku

Agnieszka Kurasz
Centrum Kształcenia Ustawicznego