Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Witajcie w gronie Absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Witajcie w gronie Absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

„Gratuluję Wam wytrwałości i zaangażowania, które sprawiło że osiągnęliście założony cel - dyplom ukończenia studiów. Z pewnością to powód do ogromnej satysfakcji” - zwraca się do Absolwentów prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz, Rektor UPP.

Z uwagi na okoliczności zewnętrzne i w tym roku nie można było w tradycyjny sposób świętować ukończenia studiów podczas uroczystości absolutoryjnych. Zdając sobie jednak sprawę jak ważny jest to moment dla studentów opuszczających mury uczelni przygotowany został specjalny materiał filmowy, w którym w imieniu władz uczelni i całej wspólnoty akademickiej Rektor, Prorektorzy oraz Dziekani składają wszystkim Absolwentom gratulacje i kierują słowa uznania.

W roku akademickim 2020/2021 Uczelnię ukończyło niemalże 800 studentów i studentek. Wszystkim naszym Absolwentom życzymy mądrych decyzji życiowych, miejcie marzenia i odwagę do ich realizacji i nie zapominajcie o swojej Alma Mater!