dmik - blog

VIII Konferencja Naukowo-Techniczna pt. „Nowe kierunki badań w inżynierii środowiska, energetyce i geodezji"

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii środowiska, energetyki oraz geodezji realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce.

5. KonferencjiaNaukowo-Warsztatowa pt. Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne,

Konferencja będzie poświęcona zagadnieniom naukowym i aktualnym problemom dotyczącym hortiterapii, czyli poprawy zdrowia fizycznego oraz psychicznego, a także relacji społecznych, poprzez przebywanie i pracę z roślinami, zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzach.

Konferencja naukowa pt. "Problemy zdrowotne tarlaków troci i łososia - ocena zagrożenia"

Celem zorganizowanej konferencji jest stworzenie interdyscyplinarnej platformy, a docelowo projektu naukowego, umożliwiającego przeprowadzenie wielokierunkowych, skoordynowanych abdań, w oparciu o aktualny stan wiedzy z tego zakresu.

Konferencja z okazji 180 rocznicy osiedlenia się Augusta hr. Cieszkowskiego w Wierzenicy

Celem obchodów 180. rocznicy nabycia Wierzenicy przez Augusta Cieszkowskiego jest przypomnienie i utrwalenie w świadomości społecznej Jego zasług dla Wielkopolski oraz promowanie Wierzenicy jako miejsca, gdzie żył i spoczywa.

III Wielkopolska Konferencja Nauka Gospodarce „Partnerstwo nauki i przemysłu źródłem rozwoju"

Celem konferencji jest ukazanie dorobku i możliwości środowiska naukowego działającego na rzecz gospodarki, identyfikacja potrzeb przedsiębiorstw z branży „Life Sciences” oraz integracja obu środowisk.

Znak wód wielkich w Poznaniu

Pomysł przypomnienia o wielkich powodziach w Poznaniu poprzez wyeksponowanie w jednym miejscu informacji z datami i poziomami wielkich wód został wypracowany  w  Zarządzie  Oddziału Stowarzyszenia  Inżynierów  i Techników Wodnych i Melioracyjnych w Poznaniu kilka lat temu, po szerszej dyskusji w środowisku osób zajmujących się gospodarką wodną, hydrotechniką i architekturą.

XXX Międzynarodowa Konferenca Naukowa Badania dla Meblarstwa (IC RFI)

Serdecznie zapraszamy do udziału w charakterze prelegenta lub prezentera plakatu w XXX Międzynarodowej Konferencji Naukowej Badania dla Meblarstwa (IC RFI) współorganizowanej przez Katedrę Meblarstwa (Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu) oraz Katedrę Inżynierii Przemysłowej Wyrobów Drzewnych (Wydział Techniczny, Uniwersytet Gazi, Ankara, Turcja).

Subskrybuj RSS - dmik - blog

WYDZIAŁY