dmik - blog

III Wielkopolska Konferencja Nauka Gospodarce „Partnerstwo nauki i przemysłu źródłem rozwoju"

Celem konferencji jest ukazanie dorobku i możliwości środowiska naukowego działającego na rzecz gospodarki, identyfikacja potrzeb przedsiębiorstw z branży „Life Sciences” oraz integracja obu środowisk.

VI Kongres Biogazu

Wydarzenie adresowane jest do inwestorów planujących budowę biogazowni, właścicieli działających instalacji biogazowych, technologów i zarządców biogazowni odpadowych i oczyszczalnianych , właścicieli dużych gospodarstw rolnych i przetwórców rolno-spożywczych, firm paliwowych, transportowych i przemysłu energochłnnego, dostawców technologii i urządzeń, branży energetycznej, polskich i europejskich stowarzyszeń branżowych, przedstawicieli administarcji rządowej i samorządów.

Komunikat Rektora UPP w sprawie informowania o izolacji i kwarantannie związanej z Covid-19

W związku z obecną sytuacją epidemiczną zachodzi potrzeba zbierania informacji o liczbie zachorowań na Covid-19 - izolacja oraz kwarantannie nakładanej przez Sanepid na pracowników, studentów i doktorantów do celów organizacyjnych, statystycznych i przesyłania ich do Ministerstwa Edukacji i Nauki. Informacje przekazywane Ministerstwu to wyłącznie dane ilościowe, anonimowe.

Webinarium on-line Grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni

Mnisterstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Grupa robocza ds. społęcznej odpowiedzialności uczelni zapraszają przedstawcieli środowiska akademickiego na webinarium on-line pt. ZERO WASTE - najlepsze praktyki polskich uczelni w zakresie ochrony środowiska, które odbędzie się 14 grudnia br. o godzinie 12.00.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską o tematyce związanej z ochroną środowiska i przyrody

Wojewoda wielkopolski ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską o tematyce związanej z szeroko rozumianą ochroną środowiska i przyrody w dziedzinie rolnictwa, leśnictwa, gospodarki wodnej i zagospodarowania przestrzennego na obszarze województwa wielkopolskiego.

Kolejny cykl prezentacji internetowych Research Smarter, Web of Science, InCites, JCR i Publons w praktyce

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24 listopada - 30 listopada 2021 roku Web of Science zaprasza na kolejną serię prezentacji internetowych Research Smarter, Web of Science, InCites, JCR i Publons w praktyce. Szkolenia, prowadzone przez przedstawicieli firmy Clarivate Analytics są bezpłatne, dostępne dla każdego, wymagają tylko wcześniejszej rejestracji.

Komunikat z 16 listopada 2021 r. o finansowaniu licencji WBN w 2021 i 2022 r.

Informujemy, iż na stronie internetowej  Wirtualnej Biblioteki Nauki zamieszczono komunikat dotyczący dotacji przyznanej przez MEiN w maju 2021 r., która została wykorzystana na sfinansowanie m.in. kosztu licencji krajowych Cell, Elsevier, Nature, Science, Scopus/Scival, Springer, Wiley oraz Web of Science/Incites w okresie od stycznia do października 2021 r.

Subskrybuj RSS - dmik - blog

WYDZIAŁY