Wszystkie wydarzenia

mar 25

Konferencja adresowana jest do studentów I i II stopnia oraz doktorantów zajmujących się geomatyką, geodezją i dziedzinami pokrewnymi.

gru 08

Spotkanie przedstawicieli branży biogazowej w celu omówienia zarówno rozwoju OZE w kontekście biometanu, jak i rozwoju perspektyw dla krajowych producentów energii. Wymiana doświadczeń i wiedzy, wyznaczenie celów na przyszłość, przedyskutowanie najważniejszych wyzwań dla produkcji biometanu w 2021 r., Omówienie stworzenia nowoczesnych i atrakcyjnych ram prawnych dla inwestorów zainteresowanych biometanem w transporcie, zaprezentowanie możliwości zatłaczania biometanu do sieci gazowej, omówienie kwestii technologicznych do produkcji biometanu.

gru 07

Spotkanie przedstawicieli branży biogazowej w celu podsumowania kondycji sektora biogazowego w Polsce, wymiany doświadczeń i wiedzy, wyznaczenia celów na przyszłość, przedyskutowania najważniejszych wyzwań dla biogazu w 2021 r., omówienie optymalizacji procesu produkcji biogazu oraz aktualnych uwarunkowań prawno- legislacyjnych warunkujących rozwój biogazowni w kraju. Kongres Biogazu ma także istotny wymiar biznesowy promując wśród inwestorów biogazowych polskie technologie produkcji biogazu

gru 04

The coronavirus pandemic has caused scientific cooperation to be greatly limited, especially internationally. So far, we have delayed conferences for more and more distant dates, but we no longer believe that the traditional large congresses will be carried out in their old form in the coming years. We need to organize our cooperation in a new way, making greater use of distance communication.

lis 27

Rzeczywistość w jakiej się znaleźliśmy spowodowała, że tegoroczna Noc Naukowców odbędzie się w nowym terminie - 27 listopada i w zupełnie zmienionej formule. Ale jedno pozostaje niezmienne, będą to nadal ekscytujące i niepowtarzalne spotkania z naukowcami, tylko tym razem wirtualne.

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.

Maj 12

Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, przedstawicieli start-upów i studentów do prezentacji referatów dotyczących innowacyjnych rozwiązań produktowych, procesowych, społecznych, organizacyjnych, marketingowych i środowiskowych

Maj 08

Faculty of Economics and Social Sciences at Poznań University of Life Sciences invite to join the debate on: Agribusiness facing the coronavirus crisis. The debate will focus on the influence/effects of the COVID-19 virus epidemic on the current and future situation of agriculture, agribusiness and rural areas.

Our expert panelists are:

kwi 03

Polskie Towarzystwo Zootechniczne i Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych po raz szesnasty organizują wykłady tematyczne z pogranicza hodowli i weterynarii. Ta edycja poświęcona jest tematom związanym z postępowaniem w hodowli zwierząt w związku z obserwowanymi zmianami klimatycznymi.

W sekcjach plenarnych poruszane będa tematy o zagrożeniach w hodowli w związku ze stresem cieplnym oraz o znaczeniu zwierząt przy wytwarzaniu gazów cieplarnianych.