Wszystkie wydarzenia

wrz 12

Continuing the over a quarter of a century long tradition that started at the Dromoland Castle, Ireland, we would like to invite you to meet again and participate in the 13th of International Conference on One-Carbon Metabolism, B Vitamins and Homocysteine.

cze 27

Międzynarodowa Konferencja Naukowa ,,4th International Conference of Young Scientists - Soil in the Environment", odbędzie się w dniach 27-30 czerwca 2021 roku w Toruniu. Jest to już 4 edycja konferencji kierowanej do młodych naukowców zajmujących się nauką o glebie, która co dwa lata organizowana jest w różnych miastach Polsk. Dotychczas ośrodkami goszczącymi uczestników konferencji był Wrocław (rok 2014), Poznań (rok 2016) oraz Kraków (rok 2018).

cze 23

Katedra Prawa i Organizacji Przedsiębiorstw w Agrobiznesie, Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ma zaszczyt na 4th International Forum on Agri-Food Logistics, które odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2021. Konferencja odbędzie w formie online.

Forum stanowi platformę wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami świata nauki i praktyki, a przede wszystkim dąży do zbliżenia tych środowisk w celu wypracowania wspólnego modelu transferu wiedzy i doświadczeń zarówno na forum krajowym jak i międzynarodowym.

kwi 23

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji MycoRise Up!, która odbędzie się on-line w dniach 23-25 kwietnia 2021 roku.

mar 25

Konferencja adresowana jest do studentów I i II stopnia oraz doktorantów zajmujących się geomatyką, geodezją i dziedzinami pokrewnymi.

mar 23

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w obchodach Światowego Dnia Wody, który odbędzie się w przestrzeni wirtualnej Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej w dniu 23 marca br.

mar 19

Ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, zarządzanie danymi i sztuczną inteligencją w celu usprawnienia procesów produkcyjnych - to nasza przyszłość. Mieszkańcy będą potrzebowali inteligentnie zaprojektowanych miast, dostępu do zdrowego jedzenia oraz umiejętnego korzystania z zasobów naturalnych, które są źródłem dobrostanu psychicznego. Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu znajdziesz kierunki przygotowujące do zawodów przyszłości!

mar 10

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o wirusie SARS-CoV-2 oraz szczepionkach przeciw COVID-19. Tym razem oprócz tradycyjnego spotkania z ekspertem dr hab. n. med. Piotrem Rzymskim z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, podsumujemy rok funkcjonowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w okresie pandemii.

Harmonogram spotkania:

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.