Wszystkie wydarzenia

Maj 28

Organizowana Konferencja Naukowa pt. "Ecological and Environmental Engineering" ma charakter cykliczny i umożliwa wymianę doświadczeń na poziomie międzynarodowym w zakresie wypracowywania kompleksowych rozwiązań związanych z kształtowaniem i ochroną środowiska przyrodniczego oraz podjęcia dyskusji wspólnej, lepszej przyszłości.

Celem konferencji bedzie prezentacja najnowszych wyników bada naukowych i osiągnieć wdrożeniowych z zakresu inzynierii ekologicznej i środowiskowej, realziowanej w różnych ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą.

wrz 12

Continuing the over a quarter of a century long tradition that started at the Dromoland Castle, Ireland, we would like to invite you to meet again and participate in the 13th of International Conference on One-Carbon Metabolism, B Vitamins and Homocysteine.

cze 27

Międzynarodowa Konferencja Naukowa ,,4th International Conference of Young Scientists - Soil in the Environment", odbędzie się w dniach 27-30 czerwca 2021 roku w Toruniu. Jest to już 4 edycja konferencji kierowanej do młodych naukowców zajmujących się nauką o glebie, która co dwa lata organizowana jest w różnych miastach Polsk. Dotychczas ośrodkami goszczącymi uczestników konferencji był Wrocław (rok 2014), Poznań (rok 2016) oraz Kraków (rok 2018).

cze 23

Katedra Prawa i Organizacji Przedsiębiorstw w Agrobiznesie, Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ma zaszczyt na 4th International Forum on Agri-Food Logistics, które odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2021. Konferencja odbędzie w formie online.

Forum stanowi platformę wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami świata nauki i praktyki, a przede wszystkim dąży do zbliżenia tych środowisk w celu wypracowania wspólnego modelu transferu wiedzy i doświadczeń zarówno na forum krajowym jak i międzynarodowym.

Maj 28

Głównym celem konferencji jest możliwość przedstawienia osiagnieć naukowych, wymiana doswiadczeń oraz kontynuacja współpracy w ramach trójporozumienia Kół Naukowych z Krakowa, Warszawy i Poznania.

Maj 27

Od wielu lat Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Rolniczej jest organizatorem imprezy o nazwie TRiLiada, która jest świętem studentów Ekoenergetyki, Informatyki i stosowanej i Inżynierii rolniczej oraz wpisuje się obchody studenckiej tradycji Juwenaliów. I choć w tym roku, ze względu na wiąż panującą pandemię, Juwenalia w Poznaniu się nie odbędą, to studenci zrzeszeni w Kole Naukowym postanowili zorganizować TRiLiadę, pomimo wszystkich przeciwności.

Maj 22

Zapraszamy do udziału w czwartej już edycji ogólnopolskiej konferencji medycyny zwierząt egzotycznych "Keep calm and save exotic pets"! Konferencja online organizowana jest przez oddział IVSA Poznań (International Veterinary Students Association), zrzeszenia studentów weterynarii działającego przy Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Maj 20

W imieniu Prorektora ds. studiów prof. dr hab. Piotra Ślósarza oraz Pełnomocnika Rektora ds. kół naukowych prof. dr hab. Piotra Szulca serdecznie zapraszamy na Sesję Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, która odbędzie się w formie zdalnej na platformie ClickMeeting, w dniach 20-21 maja br. Szczegółowy plan wydarzenia znajduje się w załączniku.

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.