Styczeń 2018

kwi/13 10:00 - kwi/15 19:00

Politechnika Gdańska

III Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska

III IAKOŚ jest wydarzeniem dającym możliwość poszerzenia swoich horyzontów o inne dziedziny nauki, w zakresie ochrony środowiska, dlatego każdemu polecamy wzięcie w niej udziału. Pragniemy zachęcić jak największą liczbę studentów z różnych kierunków technicznych do wymiany doświadczeń i pomysłów na tematy prośrodowiskowe.

Rejestracja uczestników rusza już 22.01.2017r!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej: https://pg.edu.pl/iakos

kwi/12 09:00 - kwi/14 16:00

Biocentrum

ul. Dojazd 11

V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Nauka dla środowiska przyrodniczego"

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz rozwój młodych naukowców, którzy wykazują zamiłowanie do nauki, jak również integracja całego środowiska naukowego. do udziału zapraszamy młodych naukowców: doktórantów oraz studentów, którym bliska jest problrmatyka różnych dziedzin nauki w powiązaniu z szeroko rozumianym środowiskiem przyrodniczym.

Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć w załączonych dokumentch.

kwi/10 12:00 - kwi/11 12:00

Centrum Kongresowe IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a

Rośliny oleiste – postępy w genetyce, hodowli, technologii i analityce lipidów

XXXIV Konferencja Naukowa
ROŚLINY OLEISTE – POSTĘPY W GENETYCE, HODOWLI, TECHNOLOGII I ANALITYCE LIPIDÓW

organizowana przez
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział w Poznaniu

Zakład Chemii Żywności i Analizy Instrumentalnej ITŻPR
Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu

lut
lut/10 10:00 - lut/10 18:00

Budynek Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu,

ul. Wojska Polskiego 31 sala 35, parter

III Dzień Zdrowego Żywienia

Instytut Żywienia Człowieka i Dietetyki zaprasza na III Dzień Zdrowego Żywienia, który odbędzie się 10 lutego 2018 r. w budynku Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu. W programie wykłady popularno-naukowe, konsultacje z dietetykami i warsztaty kulinarne.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć w załaczniku.

sty
sty/26 20:00

Hotel BAZAR w Poznaniu

I Bal Absolwentów UPP

Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu po raz pierwszy organizuje uroczysty bal karnawałowy dla swoich Członków, Sympatyków i Przyjaciół.

Bal odbędzie się w pięknej scenerii historycznej Sali Balowej Poznańskiego Hotelu Bazar

Serdecznie zapraszamy do dobrej, wspólnej zabawy, prowadzonej przez profesjonalnego wodzireja.

Będziemy ogromnie zaszczyceni Państwa uczestnictwem.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału do 18 stycznia 2018 roku.

sty
sty/13 17:00 - sty/13 19:00

Kolegium Rungego

KONCERT KOLĘD W WYKONANIU CHÓRU AKADEMICKIEGO UPP

Program koncertu obejmie kolędy polskie i innych narodów. Usłyszymy je w wykonaniu Chóru Akademickiego oraz instrumentalistów, uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza w Poznaniu. Akompaniament fortepianowy wykona mgr Anna Piwosz.

Koncert będzie miał kameralny charakter, dlatego zapraszamy Państwa wraz z rodzinami. Na zakończenie koncertu przewidziane jest wspólne wykonanie kilku kolęd.

Przed i po koncercie będzie możliwość nabycia płyt chóru.

Serdecznie zapraszamy!