Grudzień 2021

gru/13 08:30 - gru/13 09:00

Choinka Rektorska

Studenckie Koło Naukowe Leśników i ZTM Venator Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zapraszają społeczność akademicką na tradycyjne uroczyste przekazanie władzom uczelni choinki.

Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 8.30 na parterze w Collegium Maximum przy popiersiu patrona UPP Augusta hr. Cieszkowskiego.

gru/07 15:00 - gru/08 07:45

Wykłady otwarte Romana Pawlaka Ph.D, RDN, Associate Professor, Department of Nutrition Science, East Carolina University

Katedra Żywienia Człowieka i Dietetyki UPP zaprasza na wykłady, w ramach w ramach programu Erasmus+, których prelegentem będzie: Roman Pawlak, Ph.D, RDN, Associate Professor, Department of Nutrition Science, East Carolina University

gru/07 10:00 - gru/07 14:00

Seminarium pt. Rolnictwo i obszary wiejskie w Wielkopolsce organizowane przez Wydział Ekonomiczny UPP i Urząd Statystyczny w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium pt. Rolnictwo i obszary wiejskie w Wielkopolsce organizowanym przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Urząd Statystyczny w Poznaniu.