Styczeń 2022

cze
cze/09 08:00 - cze/10 13:00

III Wielkopolska Konferencja Nauka Gospodarce -„Partnerstwo nauki i przemysłu źródłem rozwoju”

W dniach 9-10 czerwca br odbędzie się III Wielkopolska Konferencja Nauka Gospodarce - „Partnerstwo nauki i przemysłu źródłem rozwoju" pod patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, połączona z 60-leciem Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Główne cele konferencji to: ukazanie dorobku i możliwości środowiska naukowego działającego na rzecz gospodarki, identyfikacja potrzeb przedsiębiorstw z branży „Life Sciences, Integracja obu środowisk.

sty
sty/13 15:00 - sty/13 17:00

Zakochane w nauce. Historia kobiet, które zmieniły świat - seminarium SKN

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi,
jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na kolejne w tym roku akademickim spotkanie odbywające się w ramach wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”.

WYDZIAŁY