Uwaga, uwaga! Gwiazdor przybędzie

sty
sty/12 15:00

Kolegium Rungego

Gwiazdor przybędzie do Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w dniu 12 stycznia 2020 roku !!!

Spotkanie z Gwiazdorem dla młodszych dzieci pracowników

UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

Rada Zakładowa ZNP przy życzliwej pomocy JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego zapraszają do wspólnej zabawy członków naszego Związku oraz pracowników UPP z młodszymi dziećmi na spotkanie z Gwiazdorem. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 r. w Kolegium Rungego w godzinach od 1500 do 1800.

Zapewniamy animatorów – Gwiazdora i Śnieżynkę, którzy zorganizują miło czas dla naszych milusińskich i ich rodziców. Przewidziane są gry, konkursy i wspólne zabawy. Gwiazdor opowie świąteczną opowieść, lecz by mógł wypełnić swoje główne zadanie i rozdać dzieciom prezenty, prosimy Rodziców o przygotowanie skromnych podarków we własnym zakresie. Podarki powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Ważne - aby impreza się udała, prosimy chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu o zadeklarowanie swojego uczestnictwa w sekretariacie ZNP, Kolegium Maximum IV piętro, pok. 403 lub telefonicznie
(tel. wew. 70-49) w godzinach od 900 do 1300  do 7 stycznia 2020 r.

W imieniu Rady Zakładowej ZNP

Prof. UPP dr hab. inż. Wojciech Kowalkowski