VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Nauka dla środowiska przyrodniczego"

kwi
kwi/25 09:00 - kwi/27 16:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
ul. Wojska Polskiego 28

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Nauka dla środowiska przyrodniczego”, która odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Konferencja jest organizowana we współpracy z Kołem Naukowym „BioInicjatywa” działającym na Wydziale Technologii Chemicznej, Politechniki Poznańskiej.

Data wydarzenia:
czwartek, Kwiecień 25, 2019 - 09:00 do sobota, Kwiecień 27, 2019 - 16:00

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz rozwój młodych naukowców, którzy wykazują zamiłowanie do nauki, jak również integracja całego środowiska naukowego. Do udziału zapraszamy młodych naukowców: doktorantów oraz studentów, którym bliska jest problematyka różnych dziedzin nauki w powiązaniu z szeroko rozumianym środowiskiem przyrodniczym.

Serdecznie zapraszamy,

Dr inż. Tomasz Cłapa