WAGARY Z PRZYRODĄ 2019

mar
mar/21 10:00

Biocentrum, ul. Dojazd 11

Szanowni Państwo, W roku obchodów 100-lecia utworzenia akademickich studiów rolniczo-leśnych na Uniwersytecie Poznańskim pragniemy zaproponować Państwu udział w przygotowywanych na Wydziale Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zajęciach „Wagary z Przyrodą”. Zajęcia będą prowadzone przez pracowników, doktorantów i studentów Wydziału w formie warsztatów, pokazów oraz krótkich prezentacji. Ich celem jest przybliżenie Państwu, a zwłaszcza młodzieży uczącej się szczególnie w klasach maturalnych tematyki dydaktycznej i badawczej realizowanej na Naszym Wydziale szczycącym się 100-letnią tradycją prowadzenia studiów. Zajęcia te zaplanowaliśmy na dzień 21 marca 2019 roku od godziny 10.00 w Budynku BIOCENTRUM, ul. Dojazd 11 w Poznaniu.
Jednocześnie zachęcając do udziału w „Wagarach z przyrodą”, jesteśmy przekonani że będą one ciekawą alternatywą dla uczniów umożliwiającą wspólne spędzenie pierwszego dnia wiosny. Ponadto być może staną się jedną z okazji ułatwiających młodzieży podjęcie decyzji co do swojej przyszłości. Zapewniamy, że każdy będzie miał okazję osobiście zapoznać się i przekonać jak ważne problemy związane z codziennym życiem rozwiązują pracownicy i studenci naszego Wydziału.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie chęci udziału w „Wagarach z przyrodą” wraz z podaniem planowanej liczby uczestników do 28 lutego 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się proponowaną przez nas ofertą.

Miło nam będzie gościć Państwa wraz z młodzieżą na naszym Wydziale.

Szczegółowe informacje można uzyskać:

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar