XIII edycji Targów Pracy UPP „JOB4YOU”

kwi
kwi/22 09:00 - kwi/22 15:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Collegium Maximum

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Targi Pracy są jednym z najważniejszych wydarzeń o charakterze ogólnouczelnianym.

To świetna okazja do współpracy gospodarczej i integracji 3 sfer rynku na linii BIZNES - EDUKACJA - STUDENT. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Dzięki organizacji Targów studenci i absolwenci mają możliwość zapoznania się z wymaganiami rekrutacyjnymi, procedurami rekrutacji oraz zasadami budowania ścieżek kariery zawodowej w przedsiębiorstwach z danej branży.

Spotkania z Pracodawcami na nieformalnym gruncie to okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego, dzięki skorzystaniu przez firmy z programów stażowych, mentoringowych i ambasadorskich oraz wizyt studyjnych, co ostatecznie umożliwia znalezienie odpowiednich pracowników do pracy.

Dodatkowo jest to doskonała okazja do budowania marki pracodawcy oraz odejścia od szablonowego podejścia do przeprowadzania rekrutacji w standardowych warunkach. W ramach tegorocznej edycji targów pracy proponujemy dodatkowo wystawcom możliwość realizacji wstępnych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami.

Zapraszamy również firmy, które dysponują ofertami pracy dla studentów-obcokrajowców.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się 22 kwietnia 2020 r. w godzinach 09:00 do 15:00 w budynku Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28.

Na zgłoszenia Wystawców zgłoszenia czekamy do 20 marca 2020r.

Dodatkowe informacje: kariera@up.poznan.pl