XXIII Targi Edukacyjne w Poznaniu

MTP

ul. Głogowska 14

Pawilon 8A

Już niebawem, w pierwszy weekend marca odbędzie się doroczna impreza - Targi Edukacyjne oraz Poznańskie Targi Książki. To wydarzenie, które przyciąga młodych ludzi z całej Wielkopolski, i nie tylko, chcących zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni. To doskonała okazja, aby porozmawiać ze studentami czy pracownikami tych jednostek, dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat realizowanych przez nie kierunków studiów, a także rozpoznać możliwości dodatkowych zajęć umożliwiających rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Na targach nie może zabraknąć Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Dział Marketingu i Komunikacji wspólnie z chętnymi przedstawicielami wydziałów, przygotował wiele atrakcji, konkursów i porad.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 1-3 marca,  pawilonu 8A na MTP .