Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Prof. dr hab. Michał Kwiatek w Radzie Naukowej Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - PIB | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi powołał prof. UPP dr. hab. Michała Kwiatka z Katedry Genetyki i Hodowli Roślin Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu  na członka Rady Naukowej Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, na lata 2021-2025 .

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy został utworzony w 1951 r. jako placówka naukowa, do prowadzenia badań w zakresie hodowli i nasiennictwa  rolniczych  roślin  uprawnych, technologii uprawy roślin oleistych, korzeniowych i ziemniaka oraz prac wdrożeniowych, upowszechnieniowych, normalizacyjnych i unifikacyjnych.

Rzeczniczka prasowa UPP