Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Studentka Wydziału Ekonomicznego UPP finalistką Studenckiego Nobla | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Studentka Wydziału Ekonomicznego UPP finalistką Studenckiego Nobla

Joanna Łukasiewicz, studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, znalazła się na liście finalistów 13. edycji konkursu Studencki Nobel 2022. Na początku czerwca Krajowa Komisja Konkursowa złożona z profesorów polskich uczelni wyłoniła najzdolniejszych studentów w dziewięciu kategoriach.

Studentka Wydziału Ekonomicznego UPP została finalistką w kategoria Nauki Ekonomiczne. W tej kategorii wyróżniane są osoby, które interesują się ogólnopojętym  zarządzaniem, finansami i rachunkowością, administracją, gospodarką i zasadami, jakimi rządzi się świat marketingu oraz wyróżniają się swoją ambicją, ciężką pracą oraz zaangażowaniem.

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest wyróżnienie studentów o wybitnych osiągnięciach na różnych polach-zarówno naukowych, artystycznych, jak i społecznych. Jest jedynym ogólnopolskim konkursem stypendialnym w pełni tworzonym przez organizację studencką. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystanie ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu.

Rzeczniczka prasowa UPP