WEBINARIUM CAB Abstracts™ with Full Text - Pełnotekstowe źródło wiedzy dla stosowanych nauk przyrodniczych

Szukasz pełnotekstowego zasobu, który obejmuje tematy z zakresu stosowanych nauk przyrodniczych - od rolnictwa, środowiska i nauk weterynaryjnych, po ekonomię stosowaną, rekreację/turystykę i żywienie?

Dołącz do bezpłatnego webinarium EBSCO i CABI, poznaj bazę CAB Abstracts with Full Text i porozmawiaj z ekspertami. Wejdź z nami do świata pełnotekstowej literatury z zakresu nauk przyrodniczych.

Podczas sesji poznasz:

• CAB Abstracts with Full Text: cechy i funkcje zasobu
  • Wyszukiwanie podstawowe i zaawansowane

Seminarium odbędize sie 21 kwietnia br. o godz. 11.00 na platformie ZOOM - link do rejestracji - EBSCO Information Services

Prelegenci:

Ikona głowy

Daniel Lungu

Regional Sales Manager, Central and Eastern Europe (Austria / Switzerland / Israel / Greece / Cyprus) - CABI

Ikona głowy

Michał Tomczyk