Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nabór do międzynarodowego programu EWA (Empowering Women in Agrifood). | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Nabór do międzynarodowego programu EWA (Empowering Women in Agrifood).

Interesuje Cię branża rolno-spożywcza? Masz pomysł na ciekawe rozwiązanie technologiczne lub społeczne w tym obszarze? - weź udział w europejskim programie EWA (Empowering Women in Agrifood), rozwiń swój pomysł i wygraj 10.000 EUR!

Celem programu jest motywowanie przedsiębiorczyń na wczesnym etapie kariery do wykorzystania ich potencjału, zapewnienia im odpowiedniej wiedzy, wsparcia i dostępu do sieci kontaktów, aby mogły pomyślnie założyć i rozwijać zrównoważoną działalność biznesową. Projekt przeznaczony jest dla grupy 10 przedsiębiorczyń, które przez 5 miesięcy będą uczestniczyć w warsztatach, wydarzeniach, rozwijać swój pomysł pod okiem wybitnego Mentora, jak również budować relacje i spełniać swoje marzenia.

W ramach uczestnictwa w programie będziesz mieć również możliwość zbudowania międzynarodowej sieci kontaktów.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś: https://www.f6s.com/polska

Projekt jest realizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i europejską agencję EIT Food RIS.

Masz pytania? Napisz do nas: e.wyraz@perspektywy.pl. Czekamy na Twoje zgłoszenie!