Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Drugie spotkanie z cyklu: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o wirusie SARS-CoV-2 oraz szczepionkach przeciw COVID-19. | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o wirusie SARS-CoV-2 oraz szczepionkach przeciw COVID-19. Tym razem oprócz tradycyjnego spotkania z ekspertem dr hab. n. med. Piotrem Rzymskim z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, podsumujemy rok funkcjonowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w okresie pandemii.

Harmonogram spotkania:

• spotkanie z ekspertem - dr hab. n. med. Piotr Rzymski,
  • roczne podsumowanie – prof. UPP Joanna Zeyland (Koordynator działań UPP wspierających walkę z pandemią) , mgr Robert Fabiański (Kanclerz), mgr Robert Filas (Kierownik BHP i OP), mgr Dagmara Kubska-Matysiak (Kierownik Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP).

Spotkanie odbędzie się w formie webinarium w dniu 10 marca (środa) o godzinie 14:00 na platformie CLICKMEETING. Do uczestnictwa zapraszamy całą społeczność akademicką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Osoby chcące zadać pytanie zaproszonym Gościom, proszę o wysłanie jego treści na adres joanna.zeyland@up.poznan.pl do poniedziałku 08 marca.

Link do rejestracji: https://upp.clickmeeting.com/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-wirusie-sars-cov-2-oraz-szczepionkach-przeciw-covid-19-update