Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Kolejny cykl prezentacji internetowych Research Smarter, Web of Science, InCites, JCR i Publons w praktyce | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24 listopada - 30 listopada 2021 roku Web of Science zaprasza na kolejną serię prezentacji internetowych Research Smarter, Web of Science, InCites, JCR i Publons w praktyce. Szkolenia, prowadzone przez przedstawicieli firmy Clarivate Analytics są bezpłatne, dostępne dla każdego, wymagają tylko wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja: LINK

WYDZIAŁY