Wygraj książkę "Young power" Justyny Sucheckiej

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Czy masz w swoim otoczeniu osobę, która ma szczególne zainteresowania i wciąż rozwija swoje talenty? Może robi coś więcej niż jej rówieśnicy? Opowiedz nam o niej! Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są książki Justyny Sucheckiej pt. "Young power", ufundowane przez wydawnictwo ZNAK. Na wasze opisy czekamy do końca tygodnia, a szczegółowe zasady znajdziecie w regulaminie na naszej stronie internetowej.

Wydawnictwo ZNAK przygotowało dla Was specjalny kod rabatowy, zatem jeśli nie uda Wam się wygrać książki, koniecznie kupcie ją z dodatkowym rabatem, dostępnym pod tym linkiem: https://bit.ly/YoungPowerUP

O książce "Young power" Młodzi, odważni, zaangażowani, wytrwali! Udowadniają, że nie trzeba czekać, żeby zmienić świat. Piotrek narysował robota z tyłu zeszytu do polskiego. Chyba każdy tak czasem robi. Ale on zaszył się potem w garażu rodziców i wprowadził pomysł w życie. Po tygodniach stukania, wiercenia i skręcania - na podwórko wjechał podobny do marsjańskiego łazika robot: ALISA. Urządzenie potrafi wwiercić się w ziemię, pobrać próbkę i natychmiast ocenić jej skład. Dzięki niemu rolnicy w kilka minut mogą się dowiedzieć, jak najlepiej zadbać o glebę pod uprawy. Kira wpadła na pomysł „latającego plecaka", jadąc ze szkoły zatłoczonym metrem. Zobaczyła unoszący się pod sufitem balonik i pomyślała, że na pewno da się wykorzystać hel w produkcji plecaków. Stworzyła projekt takiego plecaka, który zdobył tysiące głosów i zwyciężył w konkursie na pomysły biznesowe. A to był dopiero początek! Poznaj 30 historii o młodych, którzy swoją pomysłowością zadziwiają dorosłych. Zobacz, jak to się robi!

O autorce: Justyna Suchecka – dziennikarka, specjalistka od spraw młodzieży. Kibicuje dzieciakom w spełnianiu marzeń, uczy się od nich myślenia wbrew schematom i razem z nimi robi hałas.

ZałącznikRozmiar
Plik konkurs-young-power-regulamin.docx14.31 KB