Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wyjazdy Erasmus+ dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wyjazdy Erasmus+ dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Zapraszamy pracowników administracyjnych i innych, niebędących nauczycielami akademickimi do aplikowania na wyjazdy Erasmus+ w ramach projektu 2021 - 2023.
Termin rejestracji upływa 16.01.2022.

Termin rejestracji upływa 16.01.2022.

Celem wyjazdu pracownika jest udział w szkoleniu podnoszącym kwalifikacje związane z charakterem pracy wykonywanej w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
Szkolenie może przyjmować następujące formy: (1) Job Shadowing  czyli obserwacja podobnego stanowiska pracy w instytucji przyjmującej; (2) udział w Staff Week czyli uczestnictwo w tygodniowych warsztatach zorganizowanych dla różnych pracowników z wielu krajów;  (3) udział w indywidualnym szkoleniu oferowanym przez uczelnię/ firmę zagraniczną.

TERMIN REALIZACJI MOBILNOŚCI: STYCZEŃ 2022 - PAŹDZIERNIK 2023

Warunkiem udziału w konkursie jest wysłanie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO wraz z podpisanym załącznikiem. Zgłoszenie powinno zawierać:

• datę mobilności (5 dni roboczych bez czasu podróży, w ciągu 1 tygodnia roboczego bez weekendów i świąt),
  • rodzaj mobilności
  • wybraną zagraniczna instytucję przyjmującą (może to być uczelnia lub firma/ przedsiębiorstwo)
  • załącznik w formie skanu Staff Mobility for Training Agreement  STT (podpisane przez aplikującego oraz przedstawiciela instytucji zagranicznej).

Osobom zainteresowanym uczestnictwem w Staff Week polecamy korzystanie  z wyszukiwarki dostępnej na stronie: http://staffmobility.eu/staff-week-search

Szczegółowe zasady, finansowanie, formularz rejestracyjny oraz niezbędne aktualne dokumenty są dostępne na stronie www Erasmus+.