50-lat od ukończenia studiów wyższych

Kolejny jubileusz 50-lecia absolutorium obchodzony był na naszym Uniwersytecie.

41 absolwentów Wydziału Leśnego ówczesnej Wyższej Szkoły Rolniczej w Poznaniu świętowało swoją rocznicę odbierając odnowione dyplomy z rąk JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dra hab. Jana Pikula, Prorektora ds. Kadr i Rozwoju Uczelni prof. dra hab. Romana Gornowicza oraz Dziekana Wydziału Leśnego prof. dra hab. Piotra Łakomego.

„Wydział Leśny zawsze był i jest dumny ze swoich absolwentów.” – mówił podczas uroczystości Dziekan prof. dr hab. Piotr Łakomy - „Państwa kariery były wspaniałe. Cały czas pracujemy nad tym, aby przyszli absolwenci mogli poszczycić się takimi sukcesami zawodowymi jak Państwo.”

Z okazji jubileuszu wydana została publikacja „Drogami leśników poznańskich 1963 – 1968”. Uroczystość odbyła się w Kolegium Rungego w Poznaniu 29 czerwca 2018 r.

rzecznik prasowy UPP