„Akademia Kompetencji Biura Karier” – bezpłatne wykłady i szkolenia otwarte prowadzone przez Praktyków Biznesu

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w kolejnej edycji  "Akademia Kompetencji Biura Karier”, czyli wykładach i szkoleniach otwartych.

W zajęciach mogą wziąć udział WSZYSCY STUDENCI Uniwersytetu Przyrodniczego bez względu na kierunek studiów do wyczerpania limitu miejsc – liczy się kolejność zgłoszeń.

Potwierdzeniem uczestnictwa w zajęciach będzie Certyfikat wystawiony przez Biuro Karier UPP – szczególnie ważny jeśli masz niewielkie doświadczenie zawodowe ;)

Terminarz oraz zapisy na zajęcia www.biurokarier.up.poznan.pl/szkolenia-1/

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Lista wykładów

1.     Od przygotowania CV do zatrudnienia – jak sprzedać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej

2.     Kompetencje miękkie, a efektywność w pracy

3.     Autodiagnoza kompetencji

4.     Otoczenie kulturowe w zarządzaniu międzynarodowym

5.     Jak nie dać się zjeść na rozmowie kwalifikacyjnej

6.     Work-life balance, czyli jak osiągnąć równowagę pomiędzy obowiązkami a życiem prywatnym?

7.     Jak osiągnąć sukces w komunikowaniu się?

8.     Insights Discovery a relacje interpersonalne

Zapraszamy ;)