Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility ANDRZEJKOWE SPOTKANIE W MIĘDZYNARODOWEJ ATMOSFERZE | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

ANDRZEJKOWE SPOTKANIE W MIĘDZYNARODOWEJ ATMOSFERZE

Już po raz kolejny na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu zorganizowany został event Competition Day, który zgromadził studentów polskich i zagranicznych z poznańskich uczelni. Wydarzenie odbyło się w ramach programu „Culture Your Study”, zainicjowanego przez prof. dr. hab. Jean Diatta, Pełnomocnika Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ds. Studentów z Afryki.

„Culture Your Study” to inicjatywa, która zmierza do nawiązania współpracy między uczelniami i instytucjami samorządowymi w Poznaniu w celu integrowania studentów polskich i zagranicznych studiujących na poznańskich uczelniach i tym samym podniesienia atrakcyjności studiowania w Poznaniu.

Podczas zorganizowanego w czwartkowy wieczór 28 listopada 2019 roku Competition Day uczestnicy mogli wziąć udział w zawodach w piłkarzyki, dart i bilard oraz posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu samych studentów, a wszystko to w międzynarodowej, przyjaznej atmosferze.  Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem – rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa, muzyka i wysoki poziom zawodów bilardowych na długo pozostaną w pamięci studentów.

Rzecznik prasowy UPP