Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility E-Uczelnia - czyli jaka jest jakość cyfrowej obsługi studenta na polskich uczelniach | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji badania opinii studentów - użytkowników elektronicznych systemów udostępnianych przez polskie uczelnie. W zeszłorocznych badaniach udział wzięło ponad 2500 studentów z całego kraju. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się zachęcić jeszcze większe grono respondentów.

Czy wirtualne dziekanaty lub inne elektroniczne systemy obsługi studentów funkcjonują na Waszych uczelniach tak jak byście chcieli? Może macie sugestie zmian? Badanie jest ogólnopolskie, ankieta zawiera tylko kilka pytań, a jej wypełnienie zajmie Wam niecałe 3 minuty. Korzyść dla Was? Jak co roku Wasza opinia zostanie przekazana władzom uczelni, a wyniki ogólnopolskie w zbiorczej formie zostaną nagłośnione w mediach jako opinia i postulaty studentów.