Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Międzynarodowa Konferencja 'Innowacje w terapii zajęciowej. Dostępność jako przestrzeń współpracy interdyscyplinarnej i interprofesjonalnej" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Dostępność jest właściwością, dzięki której możliwie największa liczba osób może w równym stopniu korzystać z usług, produktów, programów terapeutycznych oraz rehabilitacyjnych, wytworów kultury, rozwiązań organizacyjnych i społecznych. Dzięki dostępnej przestrzeni publicznej osoby z niepełnosprawnością mogą być równoprawnymi członkami społeczności.

Konferencja to multimedialne wydarzenie, którego współorganizatorem są trzy uniwersytety: Uniwersytet Przyrodniczy w poznaniu, Uniwersytet Medyczny im. K. marcinkowskiego w Poznaniu i SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny. Jest organizowana w ramach projektu BaltSe@nioR 2.0 współfinansowanego z funduszu Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Reginalnego - Program INTERREG Baltic Sea Region) i poświęcona jest szeroko pojętemu zagadnieniu dostępności publicznej.

Termin: 3-4 marca 2020 r.

Miejsce: Poznań