Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility PODRĘCZNIK INNY NIŻ WSZYSTKIE - PIERWSZY E-BOOK WYDANY NA UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

PODRĘCZNIK INNY NIŻ WSZYSTKIE - PIERWSZY E-BOOK WYDANY NA UPP

Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UPP idzie z duchem czasu publikując pierwszy tak innowacyjny podręcznik w formie e-booka dla studentów weterynarii pt. „Weterynaryjna ochrona zdrowia publicznego” pod redakcją dra Przemysława Racewicza.

Przyjazna forma interaktywnego e-booka sprawia, że jest to prawdziwe nowość wśród publikacji naukowych. Podręcznik zawiera wiele udogodnień – wystarczy kliknąć, aby obejrzeć film, przejść z poziomu wykresu do podrozdziałów z objaśnieniami czy wyświetlić akt prawny, o którym jest mowa w tekście.

Podręcznik jest dystrybuowany wyłącznie w formie elektronicznej w następujących księgarniach internetowych: www.ravelo.pl, www.bezokladki.pl, www.ksiegarniapwn.pl, www.pzwl.pl, www.inbook.pl, www.bookmaster.pl, www.gandalf.com.pl.

Będzie on również dostępny w systemie wypożyczeń na platformie www.ibuk.pl

Rzeczniczka prasowa UPP