Projekty BaltSe@nioR oraz BaltSe@nioR 2.0 wyróżnione przez Instytucję Zarządzającą Programu INTERREG Region Morza Bałtyckiego

Projekty BaltSe@nioR oraz BaltSe@nioR 2.0, koordynowane przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, zostały wybrane jako wzorcowe przykłady prezentujące, w jaki sposób młodzi Europejczycy z różnych krajów regionu Morza Bałtyckiego mogą uczyć się od siebie, by projektować lepszą przyszłość dla Europy i jej obywateli.

W specjalnym materiale dr Beata Fabisiak z Katedry Meblarstwa Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, będąca koordynatorem obu projektów, opowiedziała o korzyściach, jakie przynosi wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego młodych ludzi. Podkreśliła, że rozwój młodych kadr wzmacnia gospodarkę i motywuje do szybszego reagowania na współczesne wyzwania społeczne.

Więcej informacji na temat realizacji projektu można znaleźć w załączniku.

Materiał dostępny jest również na stronie: https://www.interreg-baltic.eu/home.html

dr Beata Fabisiak, koordynator projektów BaltSe@nioR oraz BaltSe@nioR 2.0
Wydział Leśny i Technologii Drewna