Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Rekrutacja do projektu EIT Food RIS Fellowships 2020 nadal trwa! | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Rekrutacja do projektu EIT Food RIS Fellowships 2020 nadal trwa!

Zachęcamy magistrantów, doktorantów i absolwentów do zgłaszania się do międzynarodowego programu stażowego  EIT Food RIS Fellowships 2020.  Staże odbywają się w topowych przedsiębiorstwach branży rolno- spożywczej. Aplikację można składać do 13.04.2020 (poniedziałek).  Staże są płatne, a oprócz zdobycia cennych umiejętności umożliwiają nawiązanie międzynarodowych kontaktów. Więcej informacji poniżej. Uprzejmie prosimy o zachęcenie studentów studiów II stopnia i doktorantów oraz absolwentów do składania aplikacji.

Rekrutacja do projektu EIT Food RIS Fellowships 2020 nadal trwa!

Poszukujemy studentów i absolwentów, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w branży spożywczej, by zaoferować im 3-6-miesięczny płatny, zagraniczny staż w topowych firmach z sektora rolno-spożywczego.

DLA KOGO: magistranci, doktoranci, studenci studiów podyplomowych, absolwenci max. 2 lata po ukończeniu studiów

CO MOŻNA ZYSKAĆ: 3-6-miesięczny płatny staż u partnerów konsorcjum EIT Food (korporacjach, start-upach i instytutach badawczych) w wysokości 1350€ (RIS Fellowships - MSc) lub 2000€ (RIS Talents - Ph.D.)
TERMIN REKRUTACJI: 13 kwietnia 2020r.

Dowiedz się więcej: www.eitfoodrisfellowships.eu

Zyskaj praktyczne doświadczenia dzięki rozwiązywaniu rzeczywistych problemów organizacji. Wzbogać swoje CV i zdobywaj kontakty, które otworzą drzwi do Twojej kariery zawodowej w sektorze żywieniowym! Już teraz zaaplikuj do programu EIT Food RIS Fellowships 2020!